Jak správně vybrat vhodný vitamin C?

  • 19.12.2022

Vitamin C je pro zdraví nepostradatelný. Pokud vám chybí vitamin C, může se objevit zvýšená únava, oslabená imunita, zhoršené hojení ran a svalová slabost. Ačkoliv je vitamin C spojován převážně s imunitou, neobejdou se bez něj i další tělesné systémy. Vzhledem k tomu, že si lidské tělo vitamin C není schopno vyrobit samo, je na nás, abychom zajistili jeho dostatečný příjem, a to v té nejlepší formě.

 

 

Nyní efektivnější podpora zdraví

Vitamin C je nejznámější látkou na podporu normální funkce imunitního systému. V poslední době roste obliba lipozomálního vitaminu C, který funguje na principu postupného uvolňování. Vysoké dávky klasického vitaminu C se neukládají do zásoby a tělo nadbytek rychle vyloučí z organismu močí. Vitamin C s postupným uvolňováním, označovaný jako lipozomální, zajišťuje efektivnější vstřebávání vitaminu C do organismu a lepší využití tkáněmi. Cetebe® s unikátní TECHNOLOGIÍ ČASOVÝCH PERLIČEK představuje postupné uvolňování vitaminu C.  

 

Cetebe® doporučuje 9 z 10 spotřebitelů

Efektivní podporu imunity představuje Cetebe®, ve kterém se vitamin C uvolňuje během celého dne. Cetebe® Immunity FORTE obsahuje kromě vitaminu C s postupným uvolňováním také vitamin D a zinek a představuje tak účinné trio pro vaše zdraví, díky kterému bude imunita připravená téměř na cokoliv.

 

Nastartujte imunitu s účinnou trojkombinací

Podporovat imunitu je vhodné během celého roku, i když poptávka po doplňcích stravy se zvyšuje v chladných měsících, kdy se snažíme minimalizovat výskyt respiračních infekcí. Markéta potvrzuje, že užívání produktu Immunity FORTE přispívá ke snížení nachlazení. „Cetebe® Immunity FORTE mě překvapily svou účinností. Během užívání jsem neonemocněla, jako většina mých kolegyň v práci.“ Stejně to vidí i Sandra, které se během užívání trojkombinace také viry vyhýbají. „Nevím, jestli cétébéčka hrají hlavní roli v mém odolávání virům, ale soudím, že mají velký vliv.“ Nejen vitamin C, ale také vitamin D a zinek jsou pro imunitu zásadní.

„Nejlepší vitamin C, který jsem vyzkoušel. Kombinace vitaminu C + zinku + vitaminu D3 je pro posílení imunity ideální.“ Nedostatek vitaminu C může být také příčinou únavy a vyčerpání. Produkt Immunity FORTE je proto doporučován i těm, kteří bojují s únavou jako Eva: „Stále se vracející únava. Cítím se lépe, nabitá energií, což jsem nebývala.“ A zlepšení kondice zaznamenala i Erika: „Snadné užívání, příliv energie, odolnost organismu.“ Pokud potřebujete podpořit imunitu a zmírnit projevy únavy je Cetebe® Immunity FORTE skvělou volbou. Snížení únavy uvedla také Michaela: „Super vitamíny. Již po týdnu byla znát menší únava.“. Na webu zenysro.cz produkt hodnotilo 101 spotřebitelů, z nichž 89 % produkt Cetebe® Immunity FORTE jednoznačně doporučuje.

Zásobte tělo vitaminem C po celý den!

Cetebe® Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním zásobuje organismus vitaminem C díky TECHNOLOGII ČASOVÝCH PERLIČEK během celého dne. Postupné uvolňování je zásadní i pro ty, kteří naše céčko již vyzkoušeli jako např.  Linda: „Vyhovuje mi, že nemusím celý den myslet na průběžný přísun vitaminu C.“ Podpora zdraví a celodenní přísun energie je to, co ocení každý, kdo pečuje o své zdraví. Souhlasí i Denisa: „Opravdu jsem po celý den pociťovala větší energii, a to díky postupnému uvolňování vitamínu.“ A pokud si myslíte, že céčko je základ, máte pravdu stejně jako Michaela: „Postupné uvolňování je super benefit.

Beru tabletu denně a mám pocit, že mě tato vitamínová bomba nakopne a dodá energii na celý den.“ Pokud nechcete hlídat vaši denní dávku zdraví, Cetebe® Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním uvítáte stejně jako Monika: „Vitamin C s postupným uvolňováním je super. Když jsem brala konkurenční značky, nacpala jsem do sebe minimálně 3 prášky za den.“ Dejte na zkušenosti těch, kteří Cetebe® již vyzkoušeli a věřte, že péče o zdraví prostřednictvím vitaminu C je to nejmenší, co pro sebe můžete udělat.

Na webu zenysro.cz produkt hodnotilo 94 spotřebitelů, z nichž 93 % produkt Cetebe® Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním jednoznačně doporučuje.