Vitamin C je životně důležitý

Průběžné doplňování živin a vitaminu C napomáhá zajistit adekvátní péči a pokrýt zvýšenou potřebu vitaminu C.

Lidské tělo není schopno si samo vytvořit vitamin C, což znamená, že je třeba dbát na jeho pravidelný a dostatečný přísun ve stravě. Při užívání vitaminu C je však třeba mít na paměti, že tělo dokáže vstřebávat a ukládat vitamin C jen v omezeném množství. Příliš rychlé nebo nadměrné zvýšení hladiny vitaminu C v krvi je pro tělo signálem, že se vstřebalo příliš velké množství vitaminu C. V takovém případě tělo přebytečný vitamin C vyloučí. Z toho důvodu je vhodné vitamin C do těla doplňovat v menších dávkách v průběhu celého dne.

Jak funguje TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEK

Lidské tělo je schopné vstřebávat a uchovávat pouze omezené množství vitaminu C. Proto je vhodným řešením postupné uvolňování vitaminu C do těla v malých dávkách v průběhu celého dne, a přesně takové řešení nabízí doplňky stravy Cetebe® využívající TECHNOLOGII ČASOVÝCH PERLIČEK.

 

Cetebe®, účinná podpora pro Váš imunitní systém
Cetebe®, účinná podpora pro Váš imunitní systém

 

Vitamin C se do těla uvolňuje postupně a je tak zajištěn nepřetržitý přísun vitaminu C po dobu několika hodin v průběhu celého dne.

Nepřetržitý přísun vitaminu C

Cetebe® řeší problém s ukládáním vitaminu C tak, že jej nepřetržitě uvolňuje do těla po malých množstvích. Vitamin C je v kapslích produktu Cetebe® obsažen ve formě tzv. ČASOVÝCH PERLIČEK, které jsou uspořádány v několika střídajících se vrstvách a jejich obal je tvořen pomalu rozpustným potahem. Jednotlivé vrstvy ČASOVÝCH PERLIČEK se postupně rozpouštějí v tlustém střevě, čímž je zajištěn spolehlivý přísun vitaminu C do těla po dobu několika hodin.

Výhody a přínosy postupného uvolňování vitaminu C

Inovativní technologie TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEK využívá distribuci vitaminu C krevním řečištěm, přičemž krev neobsahuje jeho nadměrné množství a díky tomu se vitamin C plně absorbuje v těle. Tímto způsobem může tělo absorbovat přibližně 98,6 % podaného vitaminu.

 

  • Téměř plně vstřebatelný

  • Postupné uvolňování

  • TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEKTM

Seznamte se s doplňky stravy řady Cetebe®

Doplňky stravy řady Cetebe® obsahují vitamin C s postupným uvolňováním, které je zajištěno pomocí osvědčené TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEK. Tato technologie umožňuje dodávání vitaminu C do těla v malých množstvích po celý den a zajišťuje tak jeho téměř plnou vstřebatelnost.

Reference: 1 Maas-Irslinger, R., Apotheker-Journal-Sonderheft, 2: 54-56, 1992