Letní prázdniny s Cetebe®

  • 20.07.2022

Co přibalit dětem na prázdniny? Přece pořádnou dávku vitaminu C! A pokud vaše děti neholdují čerstvému ovoci a zelenině, o to větší máte důvod obohatit dětský jídelníček doplňkem stravy Cetebe® ImunActive, pastilkami s letní malinovou příchutí!

 

Vitamin C a dětské zdraví

Vitamin C ovlivňuje celou řadu životně důležitých funkcí, a vzhledem k tomu, že si ho lidský organismus není schopen vyrobit sám, je nutné ho přijímat potravou. Pro jeho optimální příjem je důležitý pestrý a vyvážený jídelníček s dostatkem čerstvého ovoce a zeleniny. Bohužel ne všechny děti, což mnozí rodiče potvrdí, přijímají dostatečné množství ovoce a zeleniny. Nedostatek vitaminu C se pak může projevit např. zvýšenou nemocností, únavou a svalovou slabostí, které k prázdninovým dobrodružstvím a letním aktivitám rozhodně nepatří.

 

 

Proč je vitamin C tak důležitý?

Vitamin C patří mezi nejznámější a nejužívanější vitaminy na podporu zdraví. Není divu! Vitamin c přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnost. Céčko toho ale umí ještě mnohem víc! V případě odřených kolen, která k létu a dětem nedomyslitelně patří, by rodiče měli mít na paměti i to, že vitamin C příznivě ovlivňuje proces hojení. Céčko tak podpoří zdraví vašich dětí, a tím i jejich letní aktivity.

 

Jste si jisti, že má vaše dítě dostatek céčka?

I když citrusy obsahují vitamin C, mnohem více céčka bychom našli v úplně jiném ovoci a zelenině. Chcete-li dětskému organismu dodat vitamin C, sáhněte raději po paprikách, květáku, brokolici, kapustě, petrželi, černém rybízu, kiwi, papáje, rakytníku a šípcích. Ano, často jde o potraviny, které děti příliš „nemusí“. Odmítání konzumace čerstvého ovoce a zeleniny je totiž problémem, se kterým se potýká nejeden rodič. Řešení, jak podpořit dětské zdraví, představují prémiové doplňky stravy s obsahem vitaminu C. Zásadní je ovšem jejich výběr, protože není céčko jako céčko.

 

Ideální forma vitaminu C? Ta s postupným uvolňováním!

Možná jste netušili, že jednorázový přísun velkého množství vitaminu C není vhodný ani pro děti, ani pro dospělé, protože lidské tělo může ukládat jen jeho omezené množství. Proto roste obliba lipozomálního vitaminu C, který funguje na principu postupného uvolňování. Vysoké dávky klasického vitaminu C se neukládají do zásoby a tělo nadbytek rychle vyloučí z organismu močí. Vitamin C s postupným uvolňováním zajišťuje efektivnější vstřebávání vitaminu C do organismu a lepší využití tkáněmi. Řada Cetebe® obsahuje také Vitamin C 500 mg s postupným uvolňováním a tělo je tak díky TECHNOLOGII ČASOVÝCH PERLIČEK zásobeno vitaminem C během celého dne. Vitamin C 500 mg je určen dospělým a dětem od 9 let, komfortní užívání zajišťuje snadno polykatelná kapsle. 

 

Cetebe ImunActive, zdraví, které chutná!

Hledáte doplněk stravy s obsahem vitaminu C, který bude vhodný pro děti, bude kvalitní, a navíc bude dětem opravdu chutnat? Pak je Cetebe® ImunActive jasnou volbou! Tyhle cucací pastilky se svěží letní chutí malin si jak děti, tak i rodiče zamilují! Cetebe® ImunActive totiž nejen báječně chutnají, ale kromě vitaminu C obsahují také zinek, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Cucací pastilky Cetebe® ImunActive jsou určeny dospělým a dětem od 3 let. Komfortní užívání v podobě svěžích cucacích pastilky ocení nejen děti, ale i dospělí.

Usnadněte dětem letní prázdniny a podpořte jejich zdraví cucacími pastilkami Cetebe® ImunActive! Léto, to je čas prázdnin, malin a Cetebe® ImunActive!

 

Cetebe, účinná podpora pro Váš imunitní systém
Cetebe, účinná podpora pro Váš imunitní systém