Imunita v BENU na měsíc zdarma!

  • 13.09.2023

 

 

Léto pomalu končí a začíná příprava na podzim, kterou se nevyplácí podceňovat. Pokud si chcete užívat podzimní dny bez rýmy a kašle, pořiďte si kromě kvalitní obuvi a teplého oblečení také dostatek vitaminů, díky kterým bude Vaše imunita v dobré kondici a připravena nejen na teplotní výkyvy, ale i nachlazený kolektiv. Vyzkoušejte účinnou podporu pro Váš imunitní systém, Cetebe® IMMUNITY Forte, jehož měsíční balení můžete nyní získat v lékárně BENU zcela zdarma! Kupte balení 60 tablet Cetebe® IMMUNITY Forte a dalších 30 tablet získáte jako dárek! Podpora imunity na BENU se zkrátka vyplatí! Akce platí pouze do 30.9.2023! Ale i nadále můžete na BENU koupit Cetebe IMMUNITY Forte za trvale výhodnou cenu. 

 

Nejlepší vitaminy na podporu imunity? 

Pokud chcete podpořit imunitu, ve Vašem jídelníčku by nemělo chybět dostatečné množství čerstvého ovoce a zeleniny, které je bohatým zdrojem mnoha vitaminů a minerálů. Pokud Vás zajímá, jaké látky jsou pro podporu imunity nejvhodnější, jsou to vitamin C, vitamin D a zinek. Nejen, že tyto látky účinně podpoří imunitní systém, ale navíc mají pro lidské tělo spoustu dalších benefitů. Důvodů, proč zařadit do jídelníčku potraviny s vysokým obsahem céčka, déčka a zinku, je mnoho. A máte-li pochybnosti, že vitaminy a minerály na podporu imunity ve Vašem jídelníčku chybí, nebo je jich málo, vsaďte na Cetebe® IMMUNITY Forte, které obsahuje vše, co imunita potřebuje. Céčko, déčko a zinek!

 

Proč vitamin C? Protože podpoří nejen imunitu, ale také energii! 

Patříte k těm, kteří s příchodem prvních podzimních dnů mají chuť zalézt do postele a probudit se až na jaře? Není divu, podzimní únava, nedostatek energie, podzimní splín a oslabená imunita se právě na podzim objevují častěji než kdy jindy. Někdy však stačí málo a můžete si i podzim užívat plni energie. Zařaďte do jídelníčku více vitaminu C a uvidíte, jak podpoří nejen Vaši imunitu, ale také energii. Vitamin C totiž přispívá k normální funkci imunitního systému i ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C si naše tělo navíc není schopno vyrobit samo, a proto je na každém z nás, jak se o jeho dostatečný příjem postará. Naším tipem je Cetebe® IMMUNITY Forte, protože obsahuje vitamin C s postupným uvolňováním, který se díky Technologii časových perliček uvolňuje do těla postupně, a zajišťuje tak nepřetržitý příjem vitamin C po dobu několika hodin.

 

 

Když chybí slunce, doplňte vitamin D

Vitamin D se vytváří v kůži díky slunečnímu záření, kterého je na podzim a v zimě nedostatek. Pokud chcete během chladných měsíců zajistit tělu optimální příjem slunečního vitaminu, je vhodné věnovat zvláštní pozornost složení jídelníčku. Ten by měl obsahovat potraviny s vysokým obsahem vitaminu D, a to především ryby. Bohatým zdrojem vitaminu D jsou také vejce, mléčné výrobky a některé druhy zeleniny (např. avokádo). Naštěstí i v případě, že potravin s obsahem vitaminu D nekonzumujete tolik, kolik byste měli, můžete být v klidu. Vitamin D, stejně jako vitamin C a zinek, spolehlivě Vašemu tělu doplní Cetebe® IMMUNITY Forte, účinná podpora pro Váš imunitní systém!

 

Zinek, fungující imunita, zdravá kůže i normální plodnost

Proč nezapomínat na zinek, který se sice v našem organismu vyskytuje ve velmi malém množství, ale jeho úloha je obrovská? Protože zinek přispívá nejen k normální funkci imunitního systému, ale také k normální plodnosti a reprodukci a k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, přispívá k normální syntéze DNA a podporuje normální metabolismus makroživin, sacharidů, kyselin a zásad, mastných kyselin a syntézu bílkovin.  Navíc zinek přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů, a kostí, podporuje zdravý zrak a chrání buňky před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály.  Jak doplnit zinek, vitamin C a vitamin D, abyste podpořili nejen imunitu, ale také spoustu dalších tělesných funkcí, které tyto látky ovlivňují? Je to jasné! Vyzkoušejte Cetebe® IMMUNITY Forte!

 

Proč právě Cetebe® IMMUNITY Forte?

  • Kapsle obsahují komplex 3 látek, vitamin C s postupným uvolňováním, vitamin D a zinek, které přispívají k normální funkci imunitního systému. 
  • Postupné uvolňování vitaminu C pomocí TECHNOLOGIE ČASOVÝCH PERLIČEK.
  • Účinná forma vitaminu D3.  
  • Dobře vstřebatelný zinek.
  • Cetebe® IMMUNITY Forte je vhodný pro dospělé a děti od  12 let.  

 

IMUNITA na BENU na MĚSÍC ZDARMA pouze do 30. září 2023! 

Chcete získat podporu imunity na celý měsíc zcela zdarma? Pak stačí jen koupit balení Cetebe® IMMUNITY Forte 60 kapslí, ke kterému nyní na BENU získáte měsíční podporu imunity v podobě 30 kapslí zdarma! Podpora imunity na BENU se zkrátka vyplatí! 

Akce platí do 30.09.2023!

 

Jak hodnotí Cetebe® IMMUNITY Forte spotřebitelé?

„Skvělé tabletky, které se snadno užívají pouze 1x denně. Postupné uvolňování látek během dne je super. Po užívání přípravku se cítím lépe. Byla jsem nachlazená, ale to zmizelo a opět jsem zcela zdravá. Určitě budu užívat dál, abych se udržela zdravá i nadále. bez tabletek by mě ihned trápila rýma. " Marie 

„Doplněk stravy na podporu imunity Cetebe® IMMUNITY Forte mně zaujal svým složením. Tento produkt je ve formě kapslí, což mně plně vyhovuje. Kapsle se dobře polykají a postupně během dne uvolňují vitamín C, který naše tělo takto lépe využije. Během několika týdnů co tento produkt používám se cítím dobře a bez únavy."  Zlata

„Vitamíny obsahují velkou dávku vitamínu C, což teď na podzim pomáhá nejen s únavou ale i s imunitou. Dále velká dávka vitamínu D a Zinek, který mám ráda jako výživu pro svou pleť. V balení jsou 3 platíčka, takže se vlezou do každé kabelky a může mít svou denní dávku všude sebou a nezapomenete si ji vzít. Stačí 1 tableta denně a mám vše pro svou imunitu, což velmi oceňuji. Tabletky se užívají opravdu snadno. Balení vystačí na 1 měsíc užívání." Simona

Recenze vznikly ve spolupráci s Ženy s.r.o. Spotřebitelé měli možnost produkty Cetebe® vyzkoušet a bezúplatně poskytli své hodnocení, včetně souhlasu s veřejnou publikací svých zkušeností na webu cetebe.cz. Testování proběhlo v období leden až březen 2022.

https://testovani.zenysro.cz/test/cetebe-vitamin-c-500-mg

https://testovani.zenysro.cz/test/cetebe-immunity-forte

 

Získejte Cetebe® IMMUNITY Forte zdarma!

Chcete vyzkoušet Cetebe zcela zdarma? Sledujte nás na sociálních sítích (Facebook a Instagram), kde každý měsíc soutěžíme o prémiové produkty Cetebe. 

 

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, chrupavek, kostí, kůže a dásní, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, k ochraně buněk před oxidativním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a zraku, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Vitamin D přispívá k normálnímu stavu kostí a zubů, k normální činnosti svalů, k normální hladině vápníku v krvi, k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a podílí se na procesu dělení buněk.

 

Autor: Denisa Salvová

Zdroj: https://www.webmd.com